Закритий чоловічий клуб

XXX
Фундамент цінностей клубу для мене спирається на ідеї братства. Братства рівних. Готових інвестувати свій час та ресурси в побудову безкорисливих особистих взаєминах між людьми, заснованих на довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Синергія всього цього дозволяє створювати велику Цінність світу за меншу кількість часу.

Засновники

Федір Дрепін
Бренд-стратегії, маркетинг, репутаційний менеджмент і антикризові комунікації
Ігор Ніколенко
Бренд-стратегії, маркетинг, репутаційний менеджмент і антикризові комунікації

Резиденти

Деякі з резидентів клубу
(3 строки с резидентами)
Дружба - безкорисливі особисті взаємовідносини між людьми, засновані на любові, довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Обов'язковими ознаками дружби є довіра і терпіння. Людей, пов'язаних між собою дружбою, називають друзями.
Історія
Бізнес-клуб створює і підтримує цілу екосистему зі зручною інфраструктурою, відточеними інструментами інтеграції і взаємодії між учасниками. Членство у клубі дає доступ до десятків форматів для спілкування, співпраці, освіти й насиченого календаря із понад 100 подіями на рік. Бізнес-клуб створює і підтримує цілу екосистему зі зручною інфраструктурою, відточеними інструментами інтеграції і взаємодії між учасниками. Членство у клубі дає доступ до десятків форматів для спілкування, співпраці, освіти й насиченого календаря із понад 100 подіями на рік.
Філософія
Бізнес-клуб створює і підтримує цілу екосистему зі зручною інфраструктурою, відточеними інструментами інтеграції і взаємодії між учасниками. Членство у клубі дає доступ до десятків форматів для спілкування, співпраці, освіти й насиченого календаря із понад 100 подіями на рік.
ZDRAVO
Клуб
Формати
ZDR.BLACK
ZDR.LIFE!
ZDR.RETREAT
ZDR.SEVEN
ZDR.RUN
Історія
Філософія
Резиденти
Життя клубу
Клубний дім
Нотатки
© 2018-2021, ZDRAVO ®
Найбільший закритий бізнес-клуб перших осіб середнього та великого бізнесу з 2011 року
ЗНАЙТИ СВОЇХ І ЗАСПОКОЇТИСЯ