Життя клубу

XXX
Фундамент цінностей клубу для мене спирається на ідеї БРАТСТВА. Братства рівних. Готових інвестувати свій час та ресурси в побудову безкорисливих особистих взаєминах між людьми, заснованих на довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Синергія всього цього дозволяє створювати велику Цінність світу за меншу кількість часу.
Photo by Jacob
Photo by Kolya
Photo by Oliver
Photo by Leo
Photo by Paul
Photo by Lea
Photo by Fabrice
Photo by Alex
Photo by Adam
Photo by Arnaud
Photo by Leopold
Photo by Katie
Photo by Tiana
Photo by Mohd
Дружба - безкорисливі особисті взаємовідносини між людьми, засновані на любові, довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Обов'язковими ознаками дружби є довіра і терпіння. Людей, пов'язаних між собою дружбою, називають друзями.
Історія
Бізнес-клуб створює і підтримує цілу екосистему зі зручною інфраструктурою, відточеними інструментами інтеграції і взаємодії між учасниками. Членство у клубі дає доступ до десятків форматів для спілкування, співпраці, освіти й насиченого календаря із понад 100 подіями на рік. Бізнес-клуб створює і підтримує цілу екосистему зі зручною інфраструктурою, відточеними інструментами інтеграції і взаємодії між учасниками. Членство у клубі дає доступ до десятків форматів для спілкування, співпраці, освіти й насиченого календаря із понад 100 подіями на рік.
Філософія
Бізнес-клуб створює і підтримує цілу екосистему зі зручною інфраструктурою, відточеними інструментами інтеграції і взаємодії між учасниками. Членство у клубі дає доступ до десятків форматів для спілкування, співпраці, освіти й насиченого календаря із понад 100 подіями на рік.
ZDRAVO
Клуб
Формати
ZDR.BLACK
ZDR.LIFE!
ZDR.RETREAT
ZDR.SEVEN
ZDR.RUN
Історія
Філософія
Резиденти
Життя клубу
Клубний дім
Нотатки
© 2018-2021, ZDRAVO ®
Найбільший закритий бізнес-клуб перших осіб середнього та великого бізнесу з 2011 року
ЗНАЙТИ СВОЇХ І ЗАСПОКОЇТИСЯ